1/2
בוקובזה - רהיטים מעוצבים
0סל קניות

העיצובים - האיכות - השירות ואחריות  - ומנהלת B בוקובזה

אנו מודים לך כי בחרת לרכוש עוד מוצר מבית בוקובזה רהיטים מעוצבים.

B בוקובזה רהיטים מעוצבים, מפתחת ומייצרת מגוון רחב של רהיטים לבית​.

מגוון הרהיטים כוללים: חדרי שינה, חדרי ארונות, ארונות הזזה ורחף, ארונות פתיחה מעוצבים, חדרי ילדים, חדרי עבודה, חדרי אמבטיות, מזנונים ושולחנות סלון, ספריות ועוד. וכן, ניתן לעצב מיטות מעץ, בצבע ומיטות מרופדות ו/או רק בשילוב ראש מיטה מרופד בלבד במגוון רחב של בדי ריפוד הניתנות למידות ולהתאמה אישית. את המיטות ניתן להזמין עם ארגזי מצעים רגיל או מרחף.

 

ועוד, מציעה B בוקובזה מגוון רחב של מוצרים משלימים לחדרי השינה כגון: שידות לילה, שידות טואלט, מכתבות, קומודה ומראות לקיר והכל לפי הזמנה אישית. וכן מבחר איכותי של מזרני PRIMIUM המיוצרים ע"י מיטב יצרני המזרנים בארץ.

 

העיצובים - בהתאמה אישית

כחלק מתפיסת החיים של B בוקובזה, הוא להשקיע במקום המרכזי שבו אנו מבלים את רוב זמננו והוא "הבית". ולכן הוא צריך לקבל את תשומת לב המרבית בכדי שנוכל להרגיש בו הכי טוב שאפשר. ולכן, ההתמחות וייחודיות של חברת B בוקובזה, הינם בהתאמת עיצוב אישית ובהתאם לצרכים של כל לקוח מעצב ואו אדריכל.

מעצבי B בוקובזה ממשיכים לפתח כל הזמן דגמים חדשים כשהקו המנחה אותם הוא

עיצוב - איכות - אהבה לחיים

האהבה הגדולה מתחילה ב-חדרי השינה. כך, מעצבי החברה שוקדים על תכנון מוצרים אשר מעניקים תחושה נפלאה לחדרים המרכזיים בבית אשר מקבלים מקום של עיצוב עם המקסימום נוחות ויופי אפשרי. וזאת תוך שילוב אלמנטים ואבזרים בטרנדים שונים שזהו חלק מתפיסת החיים של B בוקובזה. השנים הרבות בעיצוב ובייצור רהיטים הפכו במרוצת השנים את B בוקובזה לשם דבר בענף, ולמודל לחיקוי ברחבי הארץ.

האיכות ללא פשרות - לאחר שהתלהבתם מהעיצובים המתאים לסגנון ולדרישות שלכם, הגיע הזמן להתמקד ולבדוק את איכות המוצרים. כי איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה והמורשת של B בוקובזה.

האיכות מובילה את דרכנו החל במחלקת הפיתוח המובילה בתחומה, דרך חומרי הגלם וחומרי הגמר ועד תהליכי הבקרה שהינם הגבוהים ביותר. וכן, כל רהיט שמיוצר במפעל מקבל תשומת לב כאילו היה זה הרהיט היחידי שמייצרים. אצלנו B בוקובזה משלבים את הצד האנושי של אומנים בתחום העץ, עם תעשיות עתירות ידע. כל מוצר עובר תהליכי ייצור קפדנים מאוד במחלקות שונות במפעל, אשר מעניקים  למוצרים את הגמורים המושלמים שרק אצלנו B בוקובזה יודעים לעשות ללא פשרות עד לפרט האחרון. ואשר הופכים אותם למוצרים איכותיים, ייחודים ועם עיצובים בהתאמה אישית.

מבצעים - מעת לעת מציעה החברה מבצעים שונים מבצעי הרצה, מבצעי עודפים, מבצעים  עונתיים, מכירה מתצוגה ועוד. מגוון מוצרינו מוצגים פיזית באולמות התצוגות ובסניפי הרשת. מפאת רוחב מגוון המוצרים לא ניתן להציג את כל המוצרים בכל תצוגה, כדאי שתתעדכנו  מעת למעת באתרנו, ברשתות החברתיות ובסניפי החברה על כל המוצרים והמבצעים.

סניפים - מזה 50 שנה רשת רהיטי B בוקובזה רהיטים מעוצבים, משרת בנאמנות את ציבור לקוחותיה. מעצבי החברה המקצועיים ונציגי המכירות שלנו עומדים לרשותכם במבחר אולמות תצוגה המיועדים לכל לקוח, אדריכלים ומעצבים, הנותנות פתרונות ריהוט לחדרים המרכזיים בבית - במגוון מוצרנו התואמים לטעמכם ולצרכיכם. ובנוסף צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בביצוע עבודות מורכבות אשר עומד לרשותכם. לרשימת הסניפים.

השירות והאחריות

אנו B בוקובזה רואים בשרות כחלק מתפיסת החיים ואחד הכלים החשובים ביותר להצלחת החברה. כחלק מחיזוק הקשר עם הלקוח B בוקובזה מאמינים שהשירות הוא אחד מעמודי התווך, הננו מתחייבים לאיכות ואמינות גבוהים, "קנייה בטוחה" המעניקה שקט וביטחון.

הוותק והניסיון רב השנים הנחילו בנו כחברה המאמינה במוצריה האיכותיים לתת ללקוחותינו את השירות ואחריות שהם ראויים להם, אחריות לשנה והננו מעניקים ללקוחותינו שירות לכל החיים.

B בוקובזה מעמידה לציבור הלקוחות צוות מקצועי הנותן שירות אדיב ואישי, החל מהייעוץ הראשוני באולמות התצוגה ועד להתאמה אישית בבית הלקוח. ובשירות אישי בכל פניה לאחר הרכישה, תוך הקפדה על זמינות והקשבה ועמידה בלוח זמנים ובאספקה המהירה ביותר.

מחלקות - מזכירות - מנהלת החברה - 074-7000100

המחלקות עומדת לרשות ציבור הלקוחות והספקים שלנו בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 לתמיכה בכל דבר ועניין ולבירורים שונים כגון: תשלומים, גמר חשבון, מצב החשבון,  חשבוניות, קבלות וכד'. וכל עניין שלא טופל או נפתר באמצעות המחלקות השונות או סניפי החברה.

מחלקת תיאום ואספקות - המחלקה ממוקמת במרכז הלוגיסטי באזור התעשייה בקרית ביאליק בסמוך למפעל של החברה. המחלקה עומדת לרשות ציבור לקוחותינו, בימים א-ה בין השעות 09:00-16:00. תפקידה הוא לתאם את מועדי האספקה וההרכבה לנוחיותכם, צוות  מובילים, מרכבים וטכנאים הינם מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר ובהכרת מוצרינו על בורים  ובביצוע עבודות ההובלה וההרכבה.

מחלקת שירות לקוחות - מחלקת השירות עומדת לרשות ציבור לקוחותינו בימים א-ה  בשעות 09:00-14:00. ניתן לפנות בכל פניה לנציגות מחלקת השירות באמצעות טלפון,  דוא"ל, במסרון ו/או ישירות לחנויות. הננו מתחייבים תוך 72 שעות מהגעתה של הפניה לתת מענה. הפניה תעבר למנהל/ת השירות - ושם יבדקו כל פניה לגופו של עניין, באמצעות כל הגורמים הממונים בחברה וע"י גורמים טכנאים במפעל. ולאחר מכן יחזרו אליכם לטיפול  בפניה בכדי להגיע להשגת שביעות רצונכם במידה האפשרית. במידת הצורך להמשיך טיפול  מח' השירות תיפתח קריאת שירות אשר תטופל עפ"י תנאי תעודת האחריות ואמנת השירות של חברת B בוקובזה וכמתחייב עפ"י חוקי הגנת הצרכן (ראו פרק תעודת האחריות ואמון הציבור).

ואיך כל התהליך מתבצע - בחירה במוצר, ההזמנה, תנאי תשלום ואספקה

לאחר בחירתכם במוצר ובעיצוב התואם לטעמכם ולצרכיכם, יבקשו נציגי המכירות את שימת  לבכם לרישום ולחתימה של כתב ההזמנה, אשר בו ירשמו פרטים מדויקים של המוצרים שהזמנתם כגון: התאמת המידות של המוצרים לחללי הבית, תנאי תשלום עבור הזמנתכם, מחירי ההובלה והרכבה, מעברים וגישה מחוץ ובתוך הבית וכד'.

התאמת מידות - האחריות להתאמת המידות חלות עליכם, לכן במקרה של ספק במידות  הננו ממליצים להזמין מראש מודד של החברה למדידה ולהתאמת המידות למוצרים שרכשתם בעלות של 150 ש"ח. מוצרים שנועדו לתליה/התקנה על קירות יש לוודא בעת הזמנה התאמת מיקום הקירות ושקעי חשמל, תקשורת וצנרות אחרות לצורך הרכבת רהיט על קיר.

 

הובלה והרכבה - עלות של ההובלה וההרכבה חלות על הלקוח. ולעתים בגלל גודל רהיט שהוזמן או חוסר נגישות במעלית או בחדר מדרגות יש צורך להסתייע במנוף. תוספת העלות   הממוצעת לשירותי המנוף אינה כלולה במחיר ההובלה וההרכבה ותחול על הלקוח בנפרד.  עלות הממוצעת לשירותי מנוף היא כ-400 ₪ תלוי בגובה/קומה.

 

תנאי תשלום - לנוחיותכם אמצעי תשלום מקובלים בחברה הם מזומן, כרטיסי אשראי  וצ'קים. החברה מעמידה לנוחיותכם אפשרות תשלום בצ'קים ללא ריבית עד 10 תשלומים, וזאת בתנאי מצבע לתשלומים או לחלופין בתנאי מצבע למזומן עד 3 תשלומים ללא ריבית. בעת תשלום בצ'קים יעברו הצ'קים בדיקה בחברת "אי.אר.אן" חברה הבודקת את הצ'קים או שהרהיטים יסופקו רק לאחר פירעונם בפעול של הצ'קים בחשבון החברה. במידה וטרם השלמתם התשלום של ההזמנה יש לעשות זאת לפני מועד האספקה של המוצרים/רהיטים.

 

זמן אספקה - ותאום אספקה - זמן אספקה הינו מיום ההזמנה למוצרים המיוצרים בארץ  בהתאמה אישית כ-30 ימי עסקים, ולמוצרים מיובאים שאינם במלאי יתכנו זמני אספקה ממוצעים כ-12 שבועות. פרטים מדויקים יצוינו בעת ההזמנה. לשימת לבכם ניתנת זכות חוקית לחברה להתעכב באספקה מוצרי יבוא עד כחודש ימים מהתאריך המובטח. במידה והעיכובים הנובעים אינם תלויים בה כגון: שביתות בנמל וכד'. נציגי מח' תיאום האספקות יצרו קשר אתכם  לקביעת מועד אספקה של המוצרים במועד המתאים לכם, במידת האפשר. ובמידה וטרם השלמתם את התשלום תזמנו לסניף ואו טלפונית בכדי להשלים את התשלום לפני מועד האספקה של המוצרים.

 

ביטול הזמנה - לתשומת  לבכם, מוצרי החברה המיוצרים במפעליה בהתאמה אישית לדרישות הלקוח, אינם מוצרי מדף ואינם מוצרי מלאי. ולכן  לא ניתן לבטל ואין כל אפשרות של החזרה.

רשאי הלקוח לבטל הזמנה סטנדרטית ולקבל החזר מלא עד 24 שעות ממועד ההזמנה.

רשאי הלקוח לבטל הזמנה לאחר קבלת שירות, וזאת לאחר 24 שעות ממועד ההזמנה, אלא בתשלום פיצוי בסך 20% מערך הרכישה בגין ההוצאות שנגרמו לחברה.

רשאי הלקוח לבטל ההזמנה לאחר קבלת שירות, עיצוב ו/או הדמיה לאחר יומיים ממועד ההזמנה, אלא בתשלום פיצוי בסך 30% מערך הרכישה בגין ההוצאות שנגרמו לחברה.

כמו כן, לא ניתן לבטל או להחזיר מוצרים אשר נרכשו בתנאים מיוחדים מעודפים או מתצוגות.

 

שינוי הזמנה - לתשומת לבכם, ניתן לשנות מידות ו/או חומרים ו/או כל החלפה במוצר   לאחר תחילת ייצורו אלא בתשלום החל עליכם בהתאם לתנאי העסקה.

 

מדיניות החזרות - לתשומת לבכם, החברה אינה אחראית למוצרים שנמכרו פגומים ביודעין, מוצרים מתצוגה ומעודפים, לא ניתן להחזיר או להחליף מוצרים אלו. שירות בגין מוצרים אלו יינתן בתשלום.

בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה - התשע"א 2010) ניתן להחזיר מוצר סטנדרטי  תוך 14 יום ללא פגמים ובשלמות, אלא בתשלום קנס בגובה 5% או 100 ₪ הנמוך מבניהם  ובקיזוז עלויות הובלה והרכבה. תקנות אילו אינן חלות על הזמנות מיוחדות, מוצרים שיוצרו בהזמנה והתאמה אישית עבור הלקוח או מוצרים שהורכבו בבית הלקוח.

תעודת אחריות - בעת רכישת ואספקת הרהיטים תקבלו תעודת אחריות כוללת של B בוקובזה רהיטים מעוצבים. כתב האחריות ערב לטיב המוצרים, איכות החומרים, הייצור  וההרכבה של המוצרים. האחריות תקפה בתנאי שימוש ביתי סביר ובתנאי אחזקה הולמים  ועפ"י שיקול דעתנו המקצועית.

האחריות אינה חלה על דהיית בד כתוצאה מחשיפה לאור יום או חום, אינה חלה על רהיט/מוצר כאשר נעשה שימוש שלא לשמו נועד במוצר ו/או נוקה בחומרי ניקוי שאינם ראויים, ניקוי הרהיט/מוצר יש לעשות בעזרת חומרים לניקוי רהיטים בלבד, אין לגהץ על  הריהוט/מוצר. האחריות אינה חלה על פגיעה ממכות, חבטות, שריטות, חשיפה למים, הצפות ונזקי לחות.

מזרנים - המזרנים המיוצרים עבור B בוקובזה נבחנים בקפידה רבה מאד ע"י מיטב יצרני המזרנים בארץ (מנדלבאום, פולירון וג'נסיס) והכל על מנת שתהינו משנים של שינה נוחה ובטוחה. האחריות ניתנת ל-10 שנים למזרני PRIMIUM מדגמי ספוג, קפיצים, פוליאוריתן ויסקו ולטקס. האחריות ניתנת על ליבת הקפיצים במזרני קפיצים וליבת הספוג להבטחת קפיציות. תנאי היצרנים בגוף תעודת האחריות הנספחת למזרן.

האחריות לא חלה על בדי הריפוד כאשר נעשה שימוש שלא לשמו נועד המוצר, אין לגהץ על המזרנים, אין לנקות את בד המזרן בחומרי ניקוי שאינם ראויים. ניקוי בד המזרן יש לעשות בעזרת חומרים לניקוי בד ריפוד בלבד.

אמון הציבור - לקידום הגינות בעסקים

B בוקובזה רהיטים מעוצבים הינה חברה מאושרת ע"י ארגון "אמון הציבור". B בוקובזה רואה בנאמנות ובשירות ללקוחותיה כחלק מתפיסת החיים. במסגרת מחויבותה לאמון הציבור מקפידה B בוקובזה על גילוי נאות ושקיפות המידע, על אמת והגינות בפרסום, אחריות למוצריה, על חיזוק הקשר עם הלקוח ותודעת שירות מרבית עפ"י התקנות להגנת הצרכן וכלליו של ארגון "אמון הציבור". כן מחויבת החברה לכיבוד החוק ולשמירה על פרטיות לקוחותיה. לאורך 50 שנות קיומה של חברת B בוקובזה, ההנהלה ועובדי החברה עמלים מדי יום להמשך ההצלחה, טיפול מקצועי, אדיב ואישי, תוך הקפדה על זמינות והקשבה החל מהייעוץ הראשוני של הלקוחות באולמות התצוגה והתאמת הרהיטים לביתם, בייצור של כל רהיט לפי הזמנת הלקוח, באספקה המהירה ושרות האישי בכל פניה לאחר הרכישה.

חברת B בוקובזה נהנית לאורך השנים משיעור גבוה מאד של לקוחות מרוצים וחוזרים ואשר חוזרים עם הדור שני ושלישי. ובסקרי שביעות רצון שאנו עורכים מדי פעם בקרב לקוחותינו אנו נהנים לקבל ציונים ברמת שביעות מרבית מצד לקוחותינו.

עקבו אחרינו בפייסבוק

2020 by Bokobza Ltd. www.bokobza.co.il

כל הזכויות שמורות לחברת בוקובזה רהיטים מעוצבים בע"מ.

יצירת קשר