1/2
בוקובזה - רהיטים מעוצבים
0סל קניות

B בוקובזה רהיטים מעוצבים

B בוקובזה רהיטים מעוצבים הינה מחברות הרהיטים המובילות בישראל מאז 1968, מתמחה בתחום העיצוב, איכות, תכנון, ייצור ושיווק של מגוון רהיטים: חדרי שינה, חדרי ילדים ונוער, ארונות, ארונות הזזה, חדרי ארונות, חדרי אמבטיה, מזנונים ושולחנות סלונים ועוד. מוצרינו משווקים ב-3 אולמות תצוגות ברחבי הארץ.

 

ואיך כל זה התחיל... אז לפני כ-50 שנים החלו את דרכם משפחת בוקובזה בייצור רהיטים עם נגרייה קטנה, מתחת לבית של המשפחה בקרית אתא שבצפון הארץ, שם תכננו, ייצרו, הרכיבו ושיווקו  את הרהיטים, ומאז הננו שוקדים על טיפוח וערכים במוצרנו באופן מקצועי.

 

ולאחר כ-20 שנים של התמקצעות וייחודיות בתחום, החליטה המשפחה לעלות מדרגה ע"י הקמת מפעל גדול באזור התעשייה בקריית ביאליק.

 

המפעל הוקם על שטח של כ-3,000 מ"ר ובו נעשית העבודה בעזרת הציוד החדיש ביותר ועם מיטב הטכנולוגיה, חדרי צבע מקצועיים ומיטב הנגרים ואנשי המקצוע שישנם בתחום. כיום נחשב המפעל לאחד המוצלחים והמבוקשים ביותר. במקביל הוקם אולם התצוגה הראשון, בשטח של כ-1,000 מ"ר בסמוך למפעל.

 

הקמתו של המפעל פתח עבור בוקובזה רהיטים מעוצבים אפיקים חדשים ואפשרויות פיתוח נוספות.

 

תהליך ההתרחבות של בוקובזה התפתחה עם השנים, החל בייצור רהיטים אישי ויוקרתי, והמשיך עם פתיחת אולם תצוגה רהיטים אישי ויוקרתי נוסף במתחם פולג (ליד  איקאה) לקהל  הדרומי ופתיחת סניף נוסף שהוא סניף הדגל של החברה במתחם חוצות המפרץ בחיפה (מתחת לאולמי הנסיכה) ובכוונת החברה להרחיב את פריסת הסניפים למקומות נוספים בארץ, תוך שמירה על ייחודיות המוצרים היוקרתיים והשרות המסור והמשפחתי...

 

ההתמחות והייחודיות של בוקובזה רהיטים מעוצבים הינם בהתאמת סגנון ועיצוב אישי ובהתאם לצרכים של כל לקוח, מעצב ו/או אדריכל וזאת תוך כדי ביצוע פרויקטים גדולים בתחום הייצור ולשוק העסקי והפרטי.

 

ביתנו הוא המקום שמיועד לספק לנו שלווה, רוגע, חום ואהבה. ותפקידנו בבוקובזה רהיטים מעוצבים הוא לאפשר לכם להשיגם באמצעות סגנונות ועיצובים מעוררי השראה המתאימים לכל טעם וכל סגנון חיים. המאפשר לנו להגשים את חלומותיכם לבית המושלם שתמיד רציתם. הקולקציות השונות נבחרות מתוך ידע וסקירה מעמיקה של טרנדים המובילים בעולם והן כוללות סגנונות מגוונים וחדשניים, מהקלאסי ועד העכשווי.

 

בוקובזה רהיטים מעוצבים מעמידה לרשותכם צוות מקצועי מהשורה הראשונה. המעניקים ייעוץ, עיצוב אישי וקשוב ומסייעים לכל לקוח בדרך להגשמת החלום בצורה הפונקציונאלית והאסטטית ביותר. יחד עם מחלקת האספקה וההתקנות העושה מלאכתה בכל רחבי הארץ. החברה נושאת את תו "אמון הציבור" ומחויבת לפעול בהגינות ועפ"י כלליו עם ציבור לקוחותיה. וזאת בכדי להעניק לכם את הכי טוב שאפשר ולהמשיך ולמצב אותנו כחברה מובילה בארץ לייצור רהיטי איכות.

 

בוקובזה רהיטים מעוצבים מציגה בפריסה רחבה וידידותית את האתר החדש ובו כלל מוצרי החברה לתחומיה כולל תמונות ומידות. כמו כן תוכלו לבקר בקטגוריות השונות.

 

נשמח לשרתכם בכל אחד מאולמות התצוגה שלנו.

עקבו אחרינו בפייסבוק

2020 by Bokobza Ltd. www.bokobza.co.il

כל הזכויות שמורות לחברת בוקובזה רהיטים מעוצבים בע"מ.

יצירת קשר